Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on email

صفحه اصلی / مراقبت از پوست / مراقبت از پوست نرمال

سرم پوست

سرم پوست چیست؟

سرم پوست ام کیو یک محصول مراقبتی از پوست شماست که می‌توانید پس از تمیز کردن پوست و قبل از مرطوب کردن آن، به منظور رساندن مستقیم مواد قدرتمند به پوست از آن استفاده کنید. سرم به طور اختصاصی برای این هدف مناسب است؛ زیرا از مولکول‌های کوچک‌تری تشکیل شده است که با نفوذ به عمق پوست، غلظت بسیار زیادی از مواد فعال را وارد پوست می‌کنند.

سرم‌‌ها حاوی درصد بالایی از ترکیبات موثر و بسیار فعال هستند. این مواد فعال دلیل گران بودن سرم ها نسبت به مرطوب‌کننده‌های معمولی هستند. در حقیقت درصد بالای مواد اولیه باعث افزایش قیمت می‌شود.

از آنجا که مواد تشکیل‌دهنده فعال از قوام‌دهنده‌ها گران‌تر هستند، در مقایسه با کرم‌ها و انواع دیگر محصولات مراقبت از پوست، سرم‌ها گران‌ترین محصول در بسیاری از لاین‌های مراقبت از پوست به شمار می‌آیند. اگر به‌ درستی از سرم‌ها استفاده شود، یک سرم 20 تا 30 گرمی باید ماه‌ها طول بکشد تا تمام شود.

سرم روشن کننده قوی ام کیو

برطرف کننده انواع لک های ناشی از آفتاب، لک‌ صورت(ملاسما)، تغییرات هورمونی، بارداری(کلوآسما)، افزایش سن، جای جوش و آکنه و صدمات پوستی مناسب جهت استفاده بعد از درمان‌های پوستی مانند انواع لیزرتراپی
میکرودرم ابرژن، پیلینگ، برداشتن خال زگیل و ضایعات پوستی
جلوگیری از تجمع رنگدانه ها و پیدایش لک جدید
مرطوب کننده، روشن کننده و شفاف کننده پوست
بهبود ظاهر و یکنواختی رنگ پوست
غیر حساسیت زا و غیر جوش زا
مناسب انواع پوست و خصوصاً پوست‌های حساس

همچنین سرما باعث می‌شود که پوست ما نسبت به اشعه‌های فرابنفش مضر حساس‌تر باشد.