پاسخ به پرسش های متداول شما

درصورت مصرف مرتب و طی یک دوره درمانی 4 تا 6 ماه، اثرات درمانی و رفع تیرگی، کرم دور چشم ام‌کیو ظاهر می گردد.

برای پوست های چرب و مستعد به آکنه، کرم ضد آفتاب فاقد چربی برند ام‌کیو پیشنهاد می‌شود.

با توجه به شرایط پوست شما، مصرف کرم ضد آفتاب نرمال برند ام‌کیو پیشنهاد می‌شود.

همچنین برای پوست خشک و حساس، کرم آبرسان قوی، میتواند بسیار مفید و موثر عمل نماید.

برای آب‌رسانی به پوست چرب و یا مختلط، میتوان از کرم مرطوب کننده ام‌کیو استفاده کرد که با داشتن بافت و ساختاری سبک، بدون افزودن به چربی پوست، موجب حفظ رطوبت و آب‌رسان برای پوست می گردد.

برای کاهش ریزش مو و همچنین کاهش چربی و خارش کف سر، شامپو ضد ریزش ام‌کیو پیشنهاد می گردد و همراه آن استفاده از سرم مو تقویتی و ضد ریزش مو، که استفاده مرتب و منظم از این دو مورد موجب کاهش ریز مو و بهبود حجم و تراکم مو می گردد.

استفاده از کرم ژل ضد جوش ام‌کیو همراه فوم ژل ضد جوش صورت می تواند منافذ و روزنه های باز پوست رو جمع تر نماید و به زیبایی پوست کمک نماید. استفاده از میکرونیدلینگ برای رفع جای جوش های قدیمی ، روشی مناسب و موثر می باشد.

با توجه به شرایط پوستتون، همراه با استفاده از کرم ضد لک، می توانید از کرم ضد آفتاب فاقد چربی ام‌کیو استفاده نمایید.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی ام‌کیو، ضد آفتابی بسیار مناسب برای پوست های مستعد به آکنه می باشد و کرم دور چشم 6 در1 با دارا بودن فیلترهای ضد آفتاب، از پوست ظریف دور پشم در برابر اشعه فرابنفش خورشید به خوبی مراقبت می نماید و می توان از آن به عنوان ضد آفتاب دور چشم استفاده نمود.

پیشنهاد می گردد از کرم دور چشم 6در1 برای رفع چین و چروک و استحکام پوست دور چشم استفاده نمایید. پاک کننده مناسب پوست‌های مختلط نیز فوم ژل ضد جوش صورت برند ام‌کیو می باشد.

پیشنهاد می گردد ترتیب استفاده از محصولات به شرح زیر باشد: اول صبح بعد از خواب شبانه، شستشو پوست با یک شوینده مناسب، بعد از آن استفاده از کرم مرطوب کننده، در نیمه های  روز استفاده از کرم ضد جوش، عصرها کرم ترمیم کننده و نیم ساعت پیش از خواب از کرم لایه بردار استفاده نمایید.

پیشنهاد می گردد روزانه از کرم ژل ضد جوش ام‌کیو و برای شستشو نیز از فوم ژل ضد جوش صورت استفاده نمایید. کرم شب لایه بردار 20 درصد نیز مناسب پوست  چرب می باشد که نیم ساعت پیش از خواب استفاده نمایید.

کرم مرطوب کننده ای که تهیه فرمودین مناسب پوست های چرب و مستعد به جوش هست و بنابراین محصول مناسبی تهیه فرمودین، الزاماً فقط نیاسین آمید نیست که موجب جمع شدن منافذ باز پوست میشه و مواد موثره دیگری نیز چنین خاصیتی دارند. پیشنهاد می گردد برای کاهش جوش های سرسیاه و جمع شدن منافذ باز پوست از شوینده فوم ژل ضد جوش صورت ام‌کیو استفاده نمایید.

بله درست هست مواد موثره محصولات در سایت قید نشده است اما با تهیه بروشور محصولات از داروخانه ها کلیه مواد موثره هر کدام از محصولات در آن قید شده هست.

متاسفانه جوش و آکنه که شایعترین مشکل پوستی هست، خصوصا در نوجوانی و در دوران بلوغ در اوج خودش هست و به علت تغییرات هورمونی بدن درمان آن هم در این سالها با سختی و کندی همراه هست. نکاتی که ذکر کرده بودین همه در راستای درستی هست و به همین ترتیب ادامه بدین . نکته مهم در مدیریت جوش، یکی خسته نشدن از درمان ها و مراقبت‌ها است و اینکه صبوری زیادی رو طلب می نماید و از طرفی داشتن استرس، اضطراب و نگرانی در خصوص جوش ها خودش موجب تشدید و بدتر شدن شرایط می شود.

در هر صورت اگر همچنان جوش‌ها زیاد و آزاردهنده هستند زیر نظر پزشک متخصص پوست و بعد از انجام یک سری آزمایشات کبدی و هورمونی می توانید از قرص ضد جوش آکوتان (راکوتان) استفاده نمایید. به شدت تاکید می گردد که هرگز بدون تجویز پزشک متخصص این قرص رو مصرف ننمایید چراکه می تواند عوارض زیادی به همراه داشته باشد.

مصرف 10 روزه یک محصول ضد ریزش مو، معمولا مدت زمان کوتاهی برای نتیجه گیری است. حداقل 4 تا 6 ماه زمان لازم هست تا اثربخشی لازم دیده بشه. برای کاهش خارش بعد از استحمام، حتما بعد از استفاده از هر گونه شامپو و یا شوینده ای ، مو و خصوصا کف سر رو به خوبی و با مقدار زیادی از آب شستشو و آبکشی نمایید و خصوصاً از استفاده از آب داغ هنگام استحمام و شستشوی کف سر پرهیز نمایید. بعد از حمام نیز با یک حوله نرم و به آهستگی و به خوبی پوست کف سر رو خشک نمایید تا رطوبت زیادی کف سر باقی نماند.

اگر با این تمهیدات همچنان خارش و یا خصوصا پوسته ریزی وجود داشته باشد بهتر است برای مدتی از یک شامپو ضد شوره نیز استفاده نمایید.

بله مشکل خاصی نیست و تداخلی بین این دو محصول وجود ندارد. تا زمانیکه محصول اریکه رو دارین از آن استفاده نمایید و پس از اتمام، از سرم ضد ریزش ام‌کیو استفاده نمایید.